Грошова оцінка землі

Базова підготовка оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

ІІНО КНУБА проводить базову підготовку оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до статті 8 Закону України «Про оцінку земель». Проведення навчання відбувається на підставі Угоди про співробітництво стосовно професійної підготовки оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) та Інститутом інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури (ІІНО КНУБА).

Вартість навчання – 3 900 грн. Тривалість - 10 днів.

Після закінчення курсу навчання особа отримує свідоцтво про проходження навчання за програмою базової підготовки з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Особа, яка пройшла курс навчання, проходить стажування протягом року під настановою керівника, що має не менш ніж дворічний стаж роботи у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок на базі стажування – суб’єкта оціночної діяльності, що отримав ліцензію на виконання землеоціночних робіт. Після закінчення навчання особа отримує свідоцтво про навчання.

Після успішного проходження стажування, особа, яка пройшла базовий курс складає кваліфікаційний іспит на отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

За більш детальною інформацією звертайтеся в ІІНО КНУБА за телефоном:

(044) 244-96-63; 275-20-56
Кваліфікаційний іспит

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) на базі ІІНО КНУБА організовує проведення кваліфікаційних іспитів на отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Вартість іспиту - 1 300 грн.

Згідно з Наказом Держземагентство від 10.08.2007р. № 117 "Про затвердження Положення про порядок роботи Екзаменаційної комісії з експертної грошової оцінки земельних ділянок" за наявності бажання скласти кваліфікаційний іспит оцінювач-стажист за два тижні до закінчення терміну стажування подає до ІІНО КНУБА (на базі якого відбувалося навчання) заяву про включення до списку осіб, які будуть складати кваліфікаційний іспит.

До заяви оцінювач-стажист додає такі документи:

  • заяву про включення до списку осіб, які будуть складати кваліфікаційний іспит;
  • екзаменаційну картку з вклеєною фотокарткою;
  • перелік звітів, у яких брав участь оцінювач-стажист за час проходження стажування (вказати не менше 5 звітів);
  • календарний план стажування;
  • рекомендацію від керівника стажування;
  • два звіти або їх копію з експертної грошової оцінки земельних ділянок (завірені базою стажування);
  • посвідчення стажиста або свідоцтво про навчання.

Документи, що надаються на кваліфікаційний іспит підписуються керівником стажування та скріплюються печаткою бази стажування.

У разі подання оцінювачем-стажистом усіх вищезазначених документів навчальний заклад уключає оцінювача-стажиста до списку осіб, що складатимуть кваліфікаційний іспит.

Голова Екзаменаційної комісії призначає дату проведення кваліфікаційного іспиту, про що секретар Екзаменаційної комісії не пізніше ніж за десять календарних днів до іспиту письмово повідомляє навчальний заклад.

За більш детальною інформацією з питань екзамену звертайтеся в ІІНО КНУБА за телефонами:

(044) 245 48 56

Курси підвищення кваліфікації

Відповідно до статті 8 Закону України «Про оцінку земель» оцінювачі зобов’язані кожні два роки проходити навчання за курсом підвищення кваліфікації. Невиконання цієї умови призводить до призупинення дії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок. ІІНО КНУБА організовує курси підвищення кваліфікації з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Вартість навчання – 1 700 грн. Тривалість - 3 дні.

Проведення підвищення відбувається на підставі Угоди про співробітництво стосовно професійної підготовки оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Інститутом інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури (ІІНО КНУБА).

Детальна інформація про курси підвищення кваліфікації за телефонами:

(044) 244-96-63; 275-20-56

Реквізити для оплати навчання


Реєстр  оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, які пройшли підвищення кваліфікації в КНУБА та одержали кваліфікаційні свідоцтва.
logo_mini_forum.jpg

 

 

Міністерство освіти і науки України