Підготовка до професійної атестації та сертифікації інженерів-проектуальників

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2011р. №554, відповідальні виконавці окремих робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, мають пройти професійну атестацію, під час якої підтверджується професійна спеціалізація і рівень кваліфікації виконавця. Однією з умов допуску відповідальних виконавців до кваліфікаційної атестації є наявність документа (свідоцтва) про підвищення кваліфікації за відповідними програмами за напрямом професійної атестації.

Інститут післядипломної освіти запроваджує підготовку до професійної атестації та сертифікації інженерів-проектуальників за напрямами:

Інженерно-будівельне проектування у частині:

• Забезпечення механічного опору та стійкості;
  • Дотримання вимог пожежної безпеки;
  • Забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього середовища;
  • Забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;
  • Забезпечення економії енергії;
  • Виконання інженерних вишукувань;
  • Технології будівельного виробництва;
  • Кошторисної документації;
  • Інженерно-будівельне проектування доріг.

Підвищення кваліфікації фахівців проводиться в рамках тісної співпраці Київського національного університету будівництва і архітектури та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Підготовка до професійної атестації та сертифікації здійснюватиметься за навчальними програмами, розробленими Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва та Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкції і погодженими Атестаційною архітектурно-будівельною комісією та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Довідкова інформація за телефонами: (044) 244-96-63; 275-20-56

logo_mini_forum.jpg